celebration, happy new year, new year-6880059.jpg

Aký bol rok 2021

Aký bol rok 2021

” Cesta je cieľ, cieľ je cesta.”

Konfucius

Tento rok 2021 bol pre nás naozaj veľkou skúškou, ako ho zvládnuť. Nikto nečakal čo všetko nám prinesie. Brány tanečnej školy boli zatovrené skoro 5 mesiacov z roka. Čo je dosť dlhá doba na psychiku a nastavenie. Sme veľmi radi, že nás stále podporujete a ďakujeme Vám za Vašu priazeň v tomto roku. Všetkým členom – deťom, rodičom, kurzistom, všetkým ktorí tento rok navštívili našu tanečnú školu. Nie je to len o tanci, ale hlavne o spoločných chvíľach či online alebo na tanečnom parkete, o zdokonaľovaní sa, o prekonávaní sa, o nekonečnom napradovaní, ale aj o zaslúženom oddychu. Je pre nás cťou či ste s nami len chvíľu alebo u nás tancujete nejaký ten rôčik. 

Čo nás naučil

Udržanie tanečnej školy, tvorba edukačného obsahu, tvorba online tanečných videí, online výuka pre deti, nové projekty a výzvy, rast našich dvoch krásnych detí, učenie sa role rodiča, nastavenie hraníc a mantinelov, hlbšie sebapoznávanie a neustále sebavzdelávanie, nespavosť aj depky, to všetko vieme zvládnuť pretože v tom všetkom hľadáme a nachádzame zmysel. Je to o radosti z rodiny a krásnych momentov života. 

Na konci každého dňa, týždňa či mesiaca sme vďačný za to čo máme, čím sme si prešli a čo všetko nás to muselo naučiť. Práve tieto nepríjemné udalosti v živote nás posúvajú vpred, aby sme na svojej ceste za cieľom boli silnejší, odolnejší, prispôsobivejší a nevzdávali sa. Pretože keď vytrváš, vyhráš.

Rok 2022

Tento rok v tanečnom štúdiu FRIMart bol turbulentný. Nevieme aký bude rok 2022, ale prejem seba aj Vám hlavné veľa síl, pozitívneho myslenia, a hlavne veľa zdravia. Tvoríme pre Vás už 10 rokov tanečný svet. Svet tanca a rytmu, svet v ktorom hľadáme každý to svoje. Prajeme Vám aby sa vám splnili všetky ciele a plány v novom roku 2022. 

Vidíme sa na tanečnom parkete. 

Frimerovci a tím FRImart studio