SVADOBNÝ TANEC

PREKVAPTE SVOJÍM TANCOM

Blíži sa váš veľký deň? Všetko nachystané a dohodnuté? A čo tanec? Bez ohľadu na tanečné schopnosti Vás čaká novomanželský tanec. Tím profesionálnych tanečníkov, trénerov a učiteľov tanca z FRIMart studio je tu pre Vás. Ponúkame individuálny prístup a prispôsobenú výučbu presne pre Vás.

S NAMI ZÍSKATE

OSOBNÝ PRÍSTUP

Na hodine Vám venujeme intenzívnejšiu pozornosť, výučba je prispôsobená Vašim potrebám a všetky figúry si môžete vyskúšať priamo s inštruktorom.

SVADOBNÁ CHOREOGRAFIA NA MIERU

Dokážeme Vám vymyslieť a postaviť Váš svadobný tanec podľa Vašich predstáv. Je na Vás, ktorý tanec si zvolíte ako Váš svadobný /lektor prípadne poradí/. Vieme Vám zostaviť jedinečnú choreografiu na Vami vybraný love song. Alebo to môžete nechať na nás.

ČASOVÁ FLEXIBILTA

Súkromnú hodinu časovo prispôsobím podľa Vás, takže dokážete zvládnuť mesačný kurz aj v kratšom čase. V prípade, že ste časovo a pracovne vyťažení, súkromná hodina je pre Vás ideálnym riešením.

REFERENCIE

  • Demo Image
  • Demo Image
  • Demo Image
  • Demo Image
  • Demo Image
  • Demo Image
Ďakujeme Dušanovi a jeho partnerke Lucii za super svadobné lekcie, vďaka ktorým sme svadbu zvládli bez stresov a tanečných kiksov. Tanečné lekcie nás veľmi bavili a musíme vyzdvihnúť skvelé poradenstvo, čo sa týka hudby a všetkého ostatného čo s tancom súvisí. Na každú lekciu sme šli s radosťou a to najmä vďaka priateľskému prístupu a atmosfére. Určite odporúčame svadobné lekcie každému kto potrebuje rozhýbať svoje drevené nohy a zbaviť sa stresu pred každým tancom 🙂 VIKA A TOM
Čo sa týka nášho svadobného tanca, tak si ňanho spomíname veľmi dobre a len a len s úsmevom na tvári. Myslíme, že nám vyšiel podľa naších predstáv a všetkým sa páčil. Na hodiny tanca sme sa vždy veľmi tešili, bola tam príjemná, pristeľská atmosféra a hoci aj s bruškom tancovalo sa mi veľmi dobre. S manželom sme sa zhodli, že sme si obaja našli niečo spoločné čo baví obidvoch. Ešte raz ďakujeme a určite to odporúčame všetkým budúcim manželom. Bol to skvelý zažitok.

SVADOBNÉ BALÍČKY - INDIVIDUÁLNE LEKCIE

 
SVADOBNÁ LEKCIA
1 x 45 min.
33 €
cena za pár
súkromná hodina
individuálny prístup
OBJEDNAŤ
RÝCHLO ZA SEBOU
4 x 45 min.
120 €
132 €
cena za pár
súkromná hodina
individuálny prístup
výber hudby
rýchlokurz tanca
OBJEDNAŤ
POCTIVO A ZODPOVEDNE
8 x 45 min.
220 €
264 €
cena za pár
súkromná hodina
individuálny prístup
krok za krokom
všeobecná príprava
svadobná choreografia
výber hudby
OBJEDNAŤ
 

ZA SVADOBNÉ BALÍČKY SA HRADÍ JEDNORÁZOVO PREVODOM NA ÚČET DO PRVEJ TANEČNEJ LEKCII

 SVADOBNÉ CHOREOGRAFIE NA MIERU

Rišo a Barbora

Juraj a Barbora

ĎAKUJEME A TEŠÍME SA NA VÁS