PRE KOHO JE URČENÁ?

Je určená pre pár alebo jednotlivca

PREČO SI VYBRAŤ SÚKROMNÚ HODINU?

 

ČASOVÁ FLEXIBILITA

Súkromnú hodinu časovo prispôsobíme podľa Vás, takže dokážete zvládnuť dvoj-mesačný kurz aj v kratšom čase. V prípade, že ste časovo a pracovne vyťažení, súkromná hodina je pre Vás ideálnym riešením.

BLESKOVÉ NAPREDOVANIE

Zo skúsenosti vďaka individuálnemu prístupu na našej súkromnej hodine klienti napredujú niekedy aj 3-krát rýchlejšie pri porovnaní s rýchlosťou ich pokroku na skupinovom kurze.

EXTRA PRÍSTUP LEKTORA K VÁM

Na hodine Vám venujeme intenzívnejšiu pozornosť, výučba je prispôsobená Vašim potrebám a všetky figúry si môžete vyskúšať priamo s lektorom.

VÝHODNÉ BALÍČKY INDIVIDUÁLNYCH LEKCIÍ

Individuálna lekcia
1 x 45 min.
33 €
cena za osobu alebo pár
individuálny prístup
časová flexibilita
bleskové napredovanie
OBJEDNAŤ
Balík 4
4 x 45 min.
120 €
132 €
cena za osobu alebo pár
individuálny prístup
časová flexibilita
bleskové napredovanie
OBJEDNAŤ
Balík 8
8 x 45 min.
220 €
264 €
cena za osobu alebo pár
individuálny prístup
časová flexibilita
bleskové napredovanie
OBJEDNAŤ

 

REFERENCIE

Do FRIMart štúdia som chodil na individuálne hodiny latinsko amerických tancov. Lekcie boli vedené Mgr. Luciou Šidelskou. Každá hodina bola intenzívna a bohatá rovnako na teóriu ako aj samotný tanec. Za krátku dobu sme detailne prebrali a nacvičili niekoľko tancov, ako Cha Cha, Salsa a Jive. Výuka je na vysokej úrovni a nakoľko Dušan aj Lucia sú profesionálni tanečníci na ich prístupe je to samozrejme vidno. Vysoká úroveň, profesionalita a pozitívna skúsenosť ma veľmi milo prekvapili.

DÔLEŽITÁ INFORMÁCIA

Individuálne tanečné lekcie sa objednávajú na základe dohody s trénerom. Preto ak chcete zrušiť, poprípade presunúť lekciu na iný termín musíte tak urobiť minimálne 24 hodín pred dohodnutou lekciou. V opačnom prípade Vám prepadne tanečná lekcia.