Kontakt

Nájdete nás

Budovateľská 34, 080 01 Prešov

Napíšte nám

frimartstudio@gmail.com

Zavolajte nám

0907 392 886

Parkovanie

Zadarmo pred budovou tanečnej školy

MHD

Zastávka Priemyselné centrum - Bus č. 2, 5, 7

Fakturačné údaje

FRIMart studio s.r.o.

Budovateľská 7957/34 

080 01 Prešov 

IČ0: 52225780

DIČ: 2120951613

IBAN: SK45 0200 0000 0040 7563 4751

Fakturačné údaje

Údaje k úhrade poplatkov za členské pre deti a mládež

Tanečné štúdio FRIMart Prešov

Prostějovská 87, 

08007 Prešov

IČO: 42420717

DIČ: 2120063121

Bankové spojenie: VÚB banka 

IBAN: SK68 0200 0000 0035 1947 1451

V poznámke uviesť: meno a priezvisko dieťaťa, mesiac alebo obdobie a skupina za ktorú platíte.

Príklad: Julia Smrekova – 1,2/2022, skupina K4 – MINI dance – členské

Kontaktný formulár

  Viac o Vašich právach a o tom, že ochranu Vašich osobných údajov beriem vážne, sa dozviete na stránke: ZÁSADY SPRACÚVANIA OSOBNÝCH ÚDAJOV

  Najčastejšie otázky

  Kurzy pre dospelých

  Nájdete u nás v ponuke Kurz spoločenských tancov, Kurz Salsa pre páry, Kurz Latino lady styling, Kurz Tango argentino a Kurz Ľudovky pre dospelých.

  Tanečné kurzy pre začiatočníkov otvárame najviac v jesennom období od septembra a potom v zimnom období od januára, ako príprava na plesovú sezónu. Termíny pravidelne aktualizujeme – Nové termíny.

  U nás nájdete kurzy nie len pre začiatočníkov, ale aj pokračovacie kurzy a pokročilé úrovne kurzov, kde sa môžete  neustále cibriť nielen v krokoch, ale postupne sa učíte zložitejšie tanečné variácie ako aj techniku, ktorá napomáha k tancu.  

  Prihlásiť sa môžete pred otvorením nového kurzu tiež celoročne cez online prihlášku na našej stránke alebo na e-mailovej adrese: frimartstudio@gmail.com

  Tanečné štúdio FRIMart nájdete na Budovateľskej 34, Prešov. Vstup je cez bránu ako je rehabilitácia Biosana. Vo dvore po ľavej strane je kaviareň Industry Caffe a pražiareň kávy Epera coffee, naše štúdio je  hneď vedľa. Výhodou je veľké bezplatné parkovisko pred tanečnou školou. Stretneme sa na tanečnom parkete.

  Pokiaľ v kurze je ešte voľné miesto, môžete sa pridať. Prihlásenie sa k prebiehajúcemu kurzu je možné, do 3-tej lekcie.

  Na kurz sú potrebné čisté topánky na prezutie, v ktorých sa Vám dobre tancuje. V základnom kurze postačí vychádzková obuv s koženou alebo syntetickou podrážkou. Nie turistická a zimná obuv. Špeciálne topánky určené na tanec si môžete zakúpiť v obchode s tanečnými potrebami Viktoria dance servise v Košiciach. /Moyzesová 22, Košice/ 

  Zvoliť vhodné oblečenie na hodiny spoločenských tancov a salsy nie je náročné. Nevyžadujeme od pánov obleky a kravaty a od dám kostýmy. Nohavice, sukňa, šaty či legíny budú dostatočné aj v kombinácií s polokošeľou alebo tričkom.

  Čistá spoločenská obuv je však nutnosť (topánky, ktoré nepoužívate na bežné nosenie) – naša sála je využívaná na tanec.

  Pre dámy odporúčame spoločenskú obuv, ktorá ich neotlačí ani po hodinovom tréningu, tiež nie sú vhodné privysoké opätky. Celkom v poriadku budú aj baleríny. Pre pánov – poltopánky /ktoré nerobia čierne šmuhy/, tenisky.

  Avšak na kurzoch je teplo, takže tričko na prezlečenie neuškodí. Voňavé čisté oblečenie naozaj každý ocení :-). Nevhodné oblečenie: teplaky, šušťáky,príliš športové oblečenie. nevhodná obuv: v zime snehule a v lete šlapky!

  Hodiny, ktorých sa nemôžete zúčastniť si môžete vyčerpať do pol roka od zakúpenia vášho termínu tanečného kurzu. Maximálne 3 lekcie.

  Áno, individuálne lekcie ponúkame celoročne. Takýmto spôsobom sa aj najrýchlejšie všetko naučíte. Stačí ak navštívite náš web www.svadobnytaneconline.sk kde si naozaj vyberiete. Môžete využiť zvýhodnené balíčky individuálnych alebo svadobných lekcií. 

  Po vyplnení prihlášky Vás zapíšme do kurzu a zašleme informačný email. Po naplnení minimálneho počtu ľudí na daný kurz Vám zašleme faktúru. Platba za začiatočnícke kurzy je formou prevodu na účet. Na pokračovanie kurzy je platba možná aj v hotovosti.

  Vyberte si z našej ponuky tanečných kurzov, ktorý chcete darovať. Na podstránke Darčekový poukaz si vyberte či chcete darovať  Tanečný kurz, Individuálne lekcie alebo svadobnú tanečnú prípravu. Po odoslaní objednávky Vám zašleme informačný email. Platnosť darčekovej poukážky je 12 mesiacov od zakúpenia.

  Prihláška je platná po uhradení kurzovného na účet. Peniaze za kurzovné nevraciame. Vyplatenie kurzovného platí len na termín, na ktorý ste sa prihlásili. Ak z rôznych príčin nemôžete absolvovať kurz mate možnosť nájsť za seba náhradu. V tomto prípade poprosíme o informovanie tanečného štúdia. Za vynechané tanečné lekcie peniaze nevraciame. Ponúkame možnosť náhrady vynechaných lekcii /najviac 3 lekcie/ pol roka od zakúpenia kurzu v rámci iných hodín, ktoré sú v rozvrhu. Tanečné štúdio si vyhradzuje právo zrušiť konanie kurzu vo vyhlásenom termíne, ak sa nenaplní stanovený minimálny počet účastníkov. V tomto prípade Vám vrátime sumu, alebo Vám presunieme prihlášku na nový kurz vo vyhlásenom termíne.

  Tanečné tréningy pre deti

  Dieťa k nám môžete prihlásiť najlepšie počas zápisu pred novým školským rokom /august a september/ a potom v 2. polroku od januára. Podľa veku vieme vaše dieťa zaradiť do správnej skupiny, ale prísť môžete aj počas už prebiehajúcej sezóny. Deti u nás začínajú tancovať v najmladšej skupine MINI DANCE – tanečno-pohybová príprava pre deti od 3 – 5 rokov. Spoločenské tance a balet od 6 rokov. Viac info: Online zápis

  Deti sú oblečené športovo a so zreteľom na skutočnosť, že sa bude venovať tanečným tréningom a zábave. Odporúčame si na tréningy zabezpečiť pitný režim.
  Oblečenie: dievčatá – sukňa, šaty, legíny, tričko,
  Oblečenie: chlapci – nohavice, tepláky, tričko, košeľa,
  Obuv – najvhodnejšou obuvou sú tanečné topánky. Pre začiatočníko úplne stačia cvičky alebo balerinky-piškoty. Je potrebné nosiť vhodnú obuv, ktorá nerobí čierne šmuhy. Počas rozcvičky doniesť si cvičky, alebo tenisky a švihadlo. Po rozcvičke sa deti prezúvajú do tanečných topánok.

  Pokiaľ je v skupine ešte voľné miesto, môžete sa pridať. Prísť môžete aj počas už prebiehajúcej sezóny.

  Za tréningy je možné platiť buď dvojmesačne alebo, kto má možnosť, zaplatí polročnú platbu dopredu a uplatní si zľavu na dieťa.

  Členský poplatok za dieťa môžete uhradiť v hotovosti v kancelárii tanečnej školy alebo prevodom na účet. Z dôvodu správneho zosúladenia platieb je potrebne zadať  presnú definíciu účelu platby.  V poznámke uviesť meno a priezvisko dieťaťa, mesiac a obdobie, a tiež skupinu, ktorú dieťa navštevuje.

   

  Áno zľavy riešime individuálne s rodičmi. Zľavu poskytujeme súrodencom a pri polročných alebo ročných platbách.

  Deti u nás začínajú tancovať v najmladšej skupine MINI DANCE – tanečno-pohybová príprava pre deti od 3 – 5 rokov.
  Spoločenské tance pre deti sú od 6 rokov.

  Podľa toho aký krúžok si vyberiete.

  Na MINI dance /3-5 rokov/ – Je tanečno-pohybová príprava pre detičky od 3 rokov. Výuka prebieha hravou formou, do ktorej sú zaradené rôzne hry a ľahké zostavičky zo spoločenských a populárnych tancov.

  Na hodinách Baletu – si dieťa osvojuje správneho postavenia, držania tela a oboznámenie sa so základnými prvkami techniky klasického tanca.

  Na lekciách spoločenských tancov sa deti hravou a zaujímavou formou naučia základy štandardných tancov – waltz, tango, valčík, quickstep a latinsko-amerických tancov – samba, chacha, rumba a jive. Neskôr spájame figúry do krátkych zostáv, uvedomujeme si priestor, zvykáme si tancovať v páre alebo v kolektíve, rozpoznávame rytmus. Podporujeme kreativitu, správny vývoj, držanie tela, koordináciu tela a rytmiku.

  Rodič sa na tanečných lekciách nezúčastňuje. Výnimkou je skupina MINI dance /3-5 rokov/ kde môže byť rodič na 1. lekcii spolu so svojím dieťaťom, ak je to potrebné.

  Áno, individuálne lekcie ponúkame. INDIVUDUÁLNA LEKCIA: /45 min./ individuálne lekcie ponúkame pre páry aj sólo dievčatá, kto má záujem o rýchlejšie napredovanie v tanci. Dievčatá môžu absolvovať individuálnu lekciu aj vo dvojici. Takýmto spôsobom sa aj najrýchlejšie napreduje. Stačí keď sa dohodneme po tanečných tréningoch alebo nám napíšete, zavoláte a dohodneme pre vás individuálnu hodinu s jedným z našich trénerov.

  Počas škol. roka organizujeme hlavne pre začínajúcich tanečníkov vystúpenia pre rodičov – v polovici škol. roka je to Vianočný večierok a na konci školského roka Tanečnú súťaž – FRIMart dance cup. Kde vaše dieťa tancuje buď v programe alebo priamo na súťaži. Tiež deti pripravujeme na rôzne hobby súťaže choreografické súťaže, alebo súťaže v tanečnom športe, ktoré sa konajú počas roka. 

  Áno ak dieťa prejaví záujem je možné tancovať najprv na tzv. Hobby súťažiach spoločenských tancov pre páry, alebo v kategórii sólo dievčatá. Potom ak sa chce ďalej zdokonaľovať môže začať súťažiť na registrovaných súťažiach v tanečnom športe. Sme dlhoročným registrovaným tanečným klubom v SZTŠ / Slovenský zväz tanečných športov/ v sekcii Tanečný šport.

  Takúto situáciu riešime individuálne. V prípade, že dieťa má zdravotný problém dlhšie obdobie ako je 3 týždne a viac vieme členské presunúť na ďalší mesiac alebo odbobie. Ak má dieťa dlhodobí zdravotný problém potvrdený lekárom, samozrejme platby vraciame. Všetko na základe vzájomnej dohody s rodičmi.

  Áno počas škol. roka organizujeme hlavne tz. Denné víkendové sústredenie pre deti.

  Počas letných prázdnin sú to  Denné letné tábory pre deti /5-dňové/  hlavne pre nových záujemcov.

  Pre členov organizujeme  tiež denné tanečné sústredenie /5-dňové/, ktoré je už viac zamerané na rozvoj tanečných, kondičných a koordinačných schopností.

  Spolupracujeme aj s inými tanečnými klubmi kde sa naši členovia môžu prihlásiť aj do iných tanečných sústredení a tak rozvíjať svoj talent aj pod vedením iných skúsených tanečných trénerov. 

  Svadobný tanec - "Prekvapte svojím tancom"
  This is default text for notification bar