NAJČASTEJŠIE OTÁZKY

TANEČNÉ KURZY PRE DOSPELÝCH

Naše tanečné štúdio FRIMart nájdete na Budovateľskej 34, Prešov. Vstup cez bránu ako je nábytok Tempo Kondela - veľké free parkovisko a na ľavej strane vedľa Industry caffe. Vyjdete na poschodie kde sú rozdelené šatne pre ženy a mužov.
Tanečné kurzy otvárame priebežne celý rok. Najviac v zimnom období ako príprava na plesovú sezónu. Je potrebné sledovať našu web www.frimartstudio.sk alebo facebook stránku na ktorej sa dozviete termíny pripravovaných tanečných kurzov. Prihlásiť sa môžete celoročne cez prihlášku na našej stránke alebo na e-mailovej adrese frimartstudio@gmail.com
Pokiaľ v kurze ešte je voľné miesto, môžete sa pridať. Prihlásenie sa k prebiehajúcemu kurzu je možné, do 3-tej lekcie hradíte plný poplatok.
Na kurz sú potrebné čisté topánky na prezutie, v ktorých sa Vám dobre tancuje.V základnom kurze postačí vychádzková obuv s koženou alebo syntetickou podrážkou. Nie turistická a zimná obuv. Špeciálne topánky určené na tanec si môžete vyskúšať a objednať aj u nás v tanečnej škole.
Zvoliť vhodné oblečenie na hodiny spoločenských tancov nie je náročné. Nevyžadujeme od pánov obleky a kravaty a od dám kostýmy. Nohavice, sukňa, šaty či legíny budú dostatočné aj v kombinácií s polokošeľou alebo tričkom. Čistá spoločenská obuv je však nutnosť (topánky, ktoré nepoužívate na bežné nosenie) – naša sála je využívaná na tanec. Pre dámy doporučujeme spoločenskú obuv, ktorá ich neotlačí ani po hodinovom tréningu, tiež nie sú vhodné privysoké opätky. Celkom v poriadku budú aj baleríny. Pre pánov – poltopánky /ktoré nerobia čierne šmuhy/, tenisky... Avšak na kurzoch je teplo, takže tričko na prezlečenie neuškodí. Voňavé čisté oblečenie naozaj každý ocení :-). Nevhodné oblečenie: teplaky, šušťáky,príliš športové oblečenie. nevhodná obuv: v zime snehule a v lete šlapky 🙂 !
Hodiny, ktorých sa nemôžete zúčastniť si môžete vyčerpať do pol roka od zakúpenia vášho termínu tanečného kurzu. Maximálne 3 lekcie.
Áno, individuálne lekcie ponúkame hlavne pred svadbou - svadobný tanec alebo plesom, poprípade iba na zdokonaľovanie tanca. Takýmto spôsobom sa aj najrýchlejšie všetko naučíte. Stačí keď nám napíšete alebo zavoláte a dohodneme pre vás individuálnu hodinu s jedným z našich trénerov. Môžete využiť zvýhodnené balíčky individuálnych lekcií. Individuálne lekcie si môžete dohodnúť cez prihlášku na našej stránke alebo na e-mailovej adrese frimartstudio@gmail.com.
Počet kurzistov na každom tréningu je maximálne od 6 do12 párov. Na každej tanečnej lekcii sa vám venuje tréner s asistentkou. Vďaka tomu Vám vedia zaistiť, že sa budú dostatočne venovať každému.
Trénovať Vás budú kvalifikovaní tréneri a učitelia tanca Mgr. Dušan Frimer so svojou manželkou Mgr. Luciou Frimerovou.
Tanečné lekcie je najlepšie absolvovať v páre. Môžete si nájsť tanečnú parnerku alebo partnera v našej tanečnej zoznamke alebo si uverejniť vlastný inzerát. Samozrejme nie je to vôbec problém ak prídete sám/sama, na kurz možno sa s niekým stretnete priamo na kurze. Ak chcete tancovať sama odporúčame tiež obľúbené kurzy Latino lady styling - latino len pre ženy.
Po vyplnení prihlášky Vám zašleme faktúru po naplnení minimálneho počtu ľudí na daný kurz. Platba na začitočnícke kurzy je formou prevodu na účet. Na pokračovanie kurzy je platba možná aj v hotovosti.
Vyberte si z našej ponuky tanečných kurzov pre deti a mládež, pre dospelých, dámy a vysokoškolákov. V ponuke tiež individuálne hodiny tanca, plesová príprava, hodiny svadobného tanca a kubánska salsa. Objednajte si poukážku - e-mail: frimartstudio@gmail.com - mobil: 0908 331 814 - online prihláška Cena kurzu, permanentky, krúžku podľa platného aktuálneho cenníka. Po dohode si poukážku môžete vyzdvihnúť - po zaplatení Vám ju odovzdáme osobne v tanečnej škole, FRIMart studio - Budovateľská 34, Prešov alebo pošleme e-mailom a vy si ju môžete vytlačiť. Platnosť darčekovej poukážky je 12 mesiacov od zakúpenia.
Prihláška je platná po uhradení kurzovného na účet. Peniaze za kurzovné nevraciame. Vyplatenie kurzovného platí len na termín, na ktorý ste sa prihlásili. Ak z rôznych príčin nemôžete absolvovať kurz mate možnosť nájsť za seba náhradu. V tomto prípade poprosíme o informovanie tanečného štúdia. Za vynechané tanečné lekcie peniaze nevraciame. Ponúkame možnosť náhrady vynechaných lekcii /najviac 3 lekcie/ pol roka od zakúpenia kurzu v rámci iných hodín, ktoré sú v rozvrhu. Tanečné štúdio si vyhradzuje právo zrušiť konanie kurzu vo vyhlásenom termíne, ak sa nenaplní stanovený minimálny počet účastníkov. V tomto prípade Vám vrátime sumu, alebo Vám presunieme prihlášku na nový kurz vo vyhlásenom termíne.

TANEČNÉ TRÉNINGY PRE DETI

Dieťa k nám môžete prihlásiť kedykoľvek, na začiatku septembra je zápis, aby sme si všetkých rozdelili do skupín, ale prísť môžete aj počas už prebiehajúcej sezóny.
Deti sú oblečené športovo a so zreteľom na skutočnosť, že sa bude venovať tanečným tréningom a zábave. Odporúčame si na tréningy zabezpečiť pitný režim. Oblečenie: dievčatá – sukňa, šaty, legíny, tričko, Oblečenie: chlapci – nohavice, tepláky, tričko, košeľa, Obuv – najvhodnejšou obuvou sú tanečné topánky. Pre začiatočníko úplne stačia cvičky alebo balerinky-piškoty. Je potrebné nosiť vhodnú obuv, ktorá nerobí čierne šmuhy. Počas rozcvičky doniesť si cvičky, alebo tenisky a švihadlo. Po rozcvičke sa deti prezúvajú do tanečných topánok.
Pokiaľ je v skupine ešte voľné miesto, môžete sa pridať. Prísť môžete aj počas už prebiehajúcej sezóny.
Za tréningy je možné platiť buď dvojmesačne alebo, kto má možnosť, zaplatí celý školský rok alebo polrok dopredu a uplatní si zľavu 5 Eur/dieťa/na polrok/
Deti u nás začínajú tancovať od 5 rokov.
Na tréningoch spoločenských tancov sa deti hravou a zaujímavou formou naučia základy štandardných tancov - waltz, tango, valčík, quickstep a latinsko-amerických tancov - samba, chacha, rumba a jive.
Áno, individuálne lekcie ponúkame. INDIVUDUÁLNA LEKCIA: /45 min./ individuálne lekcie si môže objednať každý aj sólo dievčatá, kto má záujem o rýchlejšie napredovanie v tanci. Dievčatá môžu absolvovať individuálnu lekciu aj vo dvojici. Takýmto spôsobom sa aj najrýchlejšie napreduje. Stačí keď nám napíšete alebo zavoláte a dohodneme pre vás individuálnu hodinu s jedným z našich trénerov.
Počas školského roka ponúkame rodičom 2 x otvorenú hodinu /raz za polrok/ kde môžete vidieť čo sa naučilo. A postupne na tanečných súťažiach hobby v spoločenských tancoch, ktoré organizujú aj iné tanečné školy.

AK MÁTE INÚ OTÁZKU, KTORÁ TU NIE JE A NEVIETE NÁJSŤ ODPOVEĎ NIKDE NA NAŠEJ WEBSTRÁNKE MÔŽETE NÁS KONTAKTOVAŤ.