NAJČASTEJŠIE OTÁZKY

Najčastejšie otázky

Kurzy pre dospelých

Tanečné štúdio FRIMart nájdete na Budovateľskej 34, 08001 Prešov. Vstup je cez bránu ako je nábytok Tempo Kondela. Vo dvore po ľavej strane je kaviareň Industry Caffe, naše štúdio je na poschodí hneď vedľa kaviarne. Výhodou je veľké bezplatné parkovisko.

Tanečné kurzy otvárame priebežne celý rok. Najviac v zimnom období ako príprava na plesovú sezónu. Je potrebné sledovať naš web www.frimartstudio.sk, facebook alebo instagram, na ktorej sa dozviete termíny pripravovaných tanečných kurzov. Prihlásiť sa môžete celoročne cez online prihlášku na našej stránke alebo na e-mailovej adrese frimartstudio@gmail.com

Pokiaľ v kurze je ešte voľné miesto, môžete sa pridať. Prihlásenie sa k prebiehajúcemu kurzu je možné, do 3-tej lekcie.

Na kurz sú potrebné čisté topánky na prezutie, v ktorých sa Vám dobre tancuje. V základnom kurze postačí vychádzková obuv s koženou alebo syntetickou podrážkou. Nie turistická a zimná obuv. Špeciálne topánky určené na tanec si môžete zakúpiť v obchode s tanečnými potrebami Viktoria dance servise v Košiciach. /Moyzesová 22, Košice/ 

Zvoliť vhodné oblečenie na hodiny spoločenských tancov a salsy nie je náročné. Nevyžadujeme od pánov obleky a kravaty a od dám kostýmy. Nohavice, sukňa, šaty či legíny budú dostatočné aj v kombinácií s polokošeľou alebo tričkom. Čistá spoločenská obuv je však nutnosť (topánky, ktoré nepoužívate na bežné nosenie) – naša sála je využívaná na tanec. Pre dámy odporúčame spoločenskú obuv, ktorá ich neotlačí ani po hodinovom tréningu, tiež nie sú vhodné privysoké opätky. Celkom v poriadku budú aj baleríny. Pre pánov – poltopánky /ktoré nerobia čierne šmuhy/, tenisky… Avšak na kurzoch je teplo, takže tričko na prezlečenie neuškodí. Voňavé čisté oblečenie naozaj každý ocení :-). Nevhodné oblečenie: teplaky, šušťáky,príliš športové oblečenie. nevhodná obuv: v zime snehule a v lete šlapky!

Hodiny, ktorých sa nemôžete zúčastniť si môžete vyčerpať do pol roka od zakúpenia vášho termínu tanečného kurzu. Maximálne 3 lekcie.

Áno, individuálne lekcie ponúkame celoročne. Takýmto spôsobom sa aj najrýchlejšie všetko naučíte. Stačí keď nám napíšete alebo zavoláte a dohodneme pre vás individuálnu hodinu s jedným z našich trénerov. Môžete využiť zvýhodnené balíčky individuálnych alebo svadobných lekcií. Individuálne alebo svadobné lekcie si môžete dohodnúť cez online prihlášku na našej web stránke alebo na e-mailovej adrese frimartstudio@gmail.com

Po vyplnení prihlášky Vás zapíšme do kurzu a zašleme informačný email. Po naplnení minimálneho počtu ľudí na daný kurz Vám zašleme faktúru. Platba za začiatočnícke kurzy je formou prevodu na účet. Na pokračovanie kurzy je platba možná aj v hotovosti.

Vyberte si z tanečného menu kurz, ktorý chcete darovať. V tanečnom menu nájdete ponuku tanečných kurzov / pre deti a mládež, pre dospelých, dámy a vysokoškolákov/, ďalej ponuku svadobných a individuálnych hodín tanca. Objednať poukážku si môže cez online prihlášku, cez email alebo telefonicky na 0907 392 886.
Po odoslaní prihlášky Vám zašleme informačný email. V prihláške /správa/ uveďte spôsob vyzdvihnutia darčekovej poukážky. Po vyplatení Vám môžeme darčekovú poukážku zaslať, buď emailom, poštou alebo si darčekovú poukážku môžete prevziať osobne v tanečnej škole FRIMart.
Platnosť darčekovej poukážky je 12 mesiacov od zakúpenia

Prihláška je platná po uhradení kurzovného na účet. Peniaze za kurzovné nevraciame. Vyplatenie kurzovného platí len na termín, na ktorý ste sa prihlásili. Ak z rôznych príčin nemôžete absolvovať kurz mate možnosť nájsť za seba náhradu. V tomto prípade poprosíme o informovanie tanečného štúdia. Za vynechané tanečné lekcie peniaze nevraciame. Ponúkame možnosť náhrady vynechaných lekcii /najviac 3 lekcie/ pol roka od zakúpenia kurzu v rámci iných hodín, ktoré sú v rozvrhu. Tanečné štúdio si vyhradzuje právo zrušiť konanie kurzu vo vyhlásenom termíne, ak sa nenaplní stanovený minimálny počet účastníkov. V tomto prípade Vám vrátime sumu, alebo Vám presunieme prihlášku na nový kurz vo vyhlásenom termíne.

Tanečné tréningy pre deti

Dieťa k nám môžete prihlásiť kedykoľvek, počas augusta a septembra je zápis na novú sezónu. Podľa veku vieme vaše dieťa zaradiť do správnej skupiny, ale prísť môžete aj počas už prebiehajúcej sezóny. Deti u nás začínajú tancovať v najmladšej skupine MINI DANCE – tanečno-pohybová príprava pre deti od 3 – 5 rokov. Spoločenské tance a balet od 6 rokov.

Deti sú oblečené športovo a so zreteľom na skutočnosť, že sa bude venovať tanečným tréningom a zábave. Odporúčame si na tréningy zabezpečiť pitný režim.
Oblečenie: dievčatá – sukňa, šaty, legíny, tričko,
Oblečenie: chlapci – nohavice, tepláky, tričko, košeľa,
Obuv – najvhodnejšou obuvou sú tanečné topánky. Pre začiatočníko úplne stačia cvičky alebo balerinky-piškoty. Je potrebné nosiť vhodnú obuv, ktorá nerobí čierne šmuhy. Počas rozcvičky doniesť si cvičky, alebo tenisky a švihadlo. Po rozcvičke sa deti prezúvajú do tanečných topánok.

Pokiaľ je v skupine ešte voľné miesto, môžete sa pridať. Prísť môžete aj počas už prebiehajúcej sezóny.

Za tréningy je možné platiť buď dvojmesačne alebo, kto má možnosť, zaplatí celý školský rok alebo polrok dopredu a uplatní si zľavu 5 Eur/dieťa/na polrok/

Deti u nás začínajú tancovať v najmladšej skupine MINI DANCE – tanečno-pohybová príprava pre deti od 3 – 5 rokov.
Spoločenské tance pre deti sú od 6 rokov.

Na tréningoch spoločenských tancov sa deti hravou a zaujímavou formou naučia základy štandardných tancov – waltz, tango, valčík, quickstep a latinsko-amerických tancov – samba, chacha, rumba a jive.

Áno, individuálne lekcie ponúkame. INDIVUDUÁLNA LEKCIA: /45 min./ individuálne lekcie si môže objednať každý aj sólo dievčatá, kto má záujem o rýchlejšie napredovanie v tanci. Dievčatá môžu absolvovať individuálnu lekciu aj vo dvojici. Takýmto spôsobom sa aj najrýchlejšie napreduje. Stačí keď nám napíšete alebo zavoláte a dohodneme pre vás individuálnu hodinu s jedným z našich trénerov.

Áno ak dieťa prejaví záujem je možné tancovať najprv na tzv. Hobby súťažiach spoločenských tancov pre páry kde je aj kategória sólo dievčatá. Potom ak sa chce ďalej zdokonaľovať môže začať súťažiť na registrovaných súťažiach v tanečnom športe. Na Slovensku tieto súťaže zastrešuje SZTŠ / Slovenský zväz tanečného športu/.

Ak máte iné otázky prosím kontaktujte nás

Kontaktný formulár

    Viac o Vašich právach a o tom, že ochranu Vašich osobných údajov beriem vážne, sa dozviete na stránke: ZÁSADY SPRACÚVANIA OSOBNÝCH ÚDAJOV

    error: Obsah je chránený!!