Ako si vybrať svadobný tanečný balíček? A koľko lekcií budeme potrebovať?

Svadobný tanec - FRIMart studio1

 

 Prvý mladomanželský tanec patrí medzi nezabudnuteľné zážitky. Niektorí snúbenci sa naň tešia viac, niektorí menej. Aby ste pôsobili pri tanci prirodzene a boli dokonale zladení, ponúkame Vám možnosť absolvovať individuálnu svadobnú tanečnú prípravu. /či je vôbec svadobná tanečná príprava potrebná, sa dočítate v tomto článku/.

Samozrejme, počas pár tanečných lekcií Vás nepripravíme na majstrovstvá sveta, ale o to vôbec nejde. Cieľom takejto prípravy je zbaviť Vás stresu z tanca, aby ste boli na svadbe usmiati a mali zo seba dobrý pocit. Tanec je pohyb tela a treba mu dopriať viac času. 

Preto odporúčame párom rezervovať si tanečné lekcie minimálne 2 - 3 mesiace pred svadbou. Ak potrebujete trošku nakopnúť a naučiť sa kroky a nechcete celú svadbu pretancovať štýlom „medveďku, daj labku“, tak si určite vyberte svadobnú tanečnú prípravu.

 1x45min – Ide o jednu tanečnú lekciu, nejedná sa o svadobný balíček. Odporúčame párom, ktorí vedia tancovať a potrebujú doladiť detaily tanca, poprípade chcú sa „roztancovať pred svadbou“.

 

Ponúkame Vám na výber svadobné balíčky:

„Rýchlo za sebou“ - 4x45 min. - Ide o balík štyroch tanečných lekcií. 

Tento svadobný balíček odporúčame párom, ktoré už majú tanečné skúsenosti, poprípade tým, ktorí už v minulosti absolvovali tanečné kurzy. Počas 4 lekcií Vás tréner naučí buď prvý novomanželský tanec /ponúkame zoznam 63 valčíkov pre Váš novomanželský tanec/, alebo sa budete venovať všeobecnej tanečnej príprave. Medzi základné tance, ktoré sa tancujú na svadbe, sú valčík, polka a čardáš. Počas 4 lekcií Vám odporúčame sa zamerať buď na svadobný tanec, alebo všeobecnú prípravu - základy tancov. Samozrejme všetko záleží na vašich individuálnych schopnosťiach a skúsenostiach s tancom. 

 

„Pomaly a bez stresov“ - 7x45 min. Ide o balík siedmych tanečných lekcií.

Tento svadobný balíček patrí medzi najobľúbenejšie. Odporúčame ho párom, ktoré majú aspoň základné tanečné skúsenosti, poprípade jeden z páru je na tom „tanečne lepšie“.

Počas 7 lekcií už budete mať väčší časový komfort sa naučiť svadobnú choreografiu a základy tancov /valčík, polka a čardáš/.

 

„Poctivo a zodpovedne“ - 10x45 min. Ide o balík desiatich tanečných lekcií.

Odporúčame ho párom bez tanečných skúseností, ktoré majú problém „chytiť“ spoločný rytmus, alebo párom, ktoré si chcú poctivo natrénovať prvý svadobný tanec do detailov a naučiť sa viacero prvkov zo základných tancov /valčík, polka, čardáš…poprípade iné/.

Po absolvovaní desiatich lekcií budete pripravení tancovať na svadbe bez zbytočných tanečných trapasov.

Svadobnú choreografiu vždy prispôsobuje tréner Vašim tanečným schopnostiam. Je možné absolvovať aj 2 tanečné lekcie naraz, čo je určite pre Vás časovo výhodnejšie. Ak budete chcieť dotrénovať tanec alebo budete mať pocit, že tých lekcií je málo, nie je problém si dokúpiť 1 alebo 2 tanečnú lekcie, alebo svadobný balíček za zvýhodnenú cenu.

by: Mgr. Lucia Frimerová

photo: Peter Ilenčík - flashphoto

Zdieľaj článok na facebooku