Novinka vo FRIMart 2023. Ako sa prihlásiť?

Novinka vo FRIMart 2023. Ako sa prihlásiť?

Novinkou vo fungovaní Tanečnej školy FRIMart je od augusta 2023 zavedenie nového rezervačného systému. Odteraz sa môžete prihlásiť na svoje obľúbené kurzy, detské tréningy, tanečné hodiny či eventy jednoducho, kedykoľvek a kdeľkovek ste online. Zaberie vám to len chviľku. 🙂 

Registrácia – pre prihlásenie postupujte nasledovne: 

 1. Otvorte si našu webovú stránku – https://frimartstudio.sk
 2. Kde nájdete nové polia: Kalendár,  Registrácia a Môj profil
 3. REGISTRÁCIA DO SYSTÉMU (vytvorenie svojho KLIENTSKEHO KONTA):
  • Prvá možnosť registrácie: Kliknete na Kalendár, Tu prehľadne uvidíte aktuálnu ponuku a jednoducho si vyberiete buď kurz pre dospelých alebo krúžok pre dieťa.
  • Druhá možnosť registrácie: Kliknite na Registrácia V novom okne:
   • Vyberte si z našej ponuky (rozbaliť menu a vyberte si kurz pre dopelých alebo krúžok pre deti)
   • V danom kurze/krúžu si vyberte skupinu.
   • Vyplňte údaje o sebe alebo o svojom dieťati.
   • Meno a priezvisko partnera/ky.   Ak sa prihlasujete na kurz ako pár/ prosím vypíšte.
   • Pridať osobu – v prípade ak prihlasujete do tanečnej školy súrodencov, Vypíšete aj údaje na súrodenca.
   • Správa– do tohto políčka môžete uviesť svoju poznámku (napr. platba v hotovosti, platba bankovým prevodom, súrodenecká zľava atď.)
   • Vyberte frekvenciu platby – /platí pre detské krúžky/
   • podľa toho či chcete platiť mesačne, 2-mesačne alebo polročne so zľavou
 1. Kliknite dole na Registrovať. Na váš email vám pride potvrdenie o registrácii, Kliknite na Potvrdiť kurz.  V novom okne sa otvorí potvrdenie Vašej registrácie do systému. Je to oznam, že máte klientske konto vytvorené, text „Ďakujeme! Registrácia bola odoslaná na Váš email.“. Okno môžete zavrieť.
 2. Automaticky týmto krokom získavate prístup do svojho KLIENTSKEHO konta = Môj profil.
 3. V ďalšom emaile Vám prídu informácie o kurze/krúžku, do ktorého ste sa prihlásili. 
 4. Zapamätá si ho aj váš prehliadač, či už používate na prihlasovanie mobil alebo počítač. (Pozor: Neodhlasujte sa z profilu, ani neopakujte Registráciu, vytvorí vám to opätovne ďalšie kontá!)

Môj profil

 1. Prejdite do podstránky Môj profil. Kde vidíte prehľad o vašom kurze alebo krúžku, dochádzke a platbách.
 2. V časti Prehľad – vidíte prehľadne v okienkach Najbližší teremín, Predošlý termín, Náhradný termín, Odkaz k registrácii a Platby 
 3. V časti  Dochádzka vidíte prehľadne zobrazený termínový a časový plán tréningov na kurz aleob krúžok na ktorý ste sa prihlásli. V tejto časti sa viete odhlásiť z hodiny pre chorobu alebo iný dôvod. Ak vám systém dá možnosť vybrať si z náhradnej hodiny. Môžete tak urobiť.
 4. V časti Regitrácia – Vidite kedy ste sa prihlásili do systému. Tiež Notifikácie v ktorých si viete odškrtnúť zasielanie upozornení pred každým termínom vašho tréningu. Ak toto upozornenie chcete mať nechajte zajšrtnuté. 
 5. Platobné možnosti: v hotovosti, bankovým prevodom. Platby prosím realizujte vopred, aby ste nešli pri rezervácii do mínusu. V tejto časti vidíte tiež QR kód pre rýchlejšiu platbu. Stačí naskenovať cez Váš internet banking. 
 6. Variabilný symbol – je to číslo registrácie, ktoré vám je s prihlásením vygenerované. Dôležité: je potrebné ho vždy uviesť pri ÚHRADE BANKOVÝM PREVODOM! Nezabúdajte ho prosím uvádzať pri svojich platbách – je to dôležité kvôli spárovaniu platby s vašou registráciou v systéme. Inak bude figurovať v systéme stále ako neuhradená.
 7. Registračný poplatok – Jednorazové zápisné pri prvom zápise / pre nových detských členov/ do Tanečného štúdia FRIMart Prešov. Pri plynulom pokračovaní v ďalšej sezóne sa zápisný poplatok neplatí. V prípade prerušenie minimálne na rok sa obnovuje zápis aj zápisný poplatok.