Nové kurzy s Jose Garcia

Nové kurzy s Jose Garcia

NOVINKA vo FRIMart studio Tanečná škola 

Tešíme sa novej spolupráce s @josegarciask, ktorý do našej školy prinesie latino rytmy karibských tancov – Kurzy Salsa, Bachata a otvorené hodiny Latino Fitness Zumba
 

Online prihlasovanie spustené

Nové termíny tanečných kurzov a otvorených hodin pre ZAČIATOČNÍKOV 
od 9. marca 2022 s Jose Garcia
 
 
TANEC JE RADOSŤ! Naše Latino tanečné kurzy sú skvelým spôsobom, ako zlepšiť svoje zdravie, sociálny život a stretnúť nových ľudí. Tanec je dobrá aktivita pre oddych, relax a zábavu. Prídajte sa k nám a tancujte ľahkopekne a so štýlom. Tešíme sa na Vás.
  • Tieto kurzy sú pre úplných začiatočníkov, ideálne pre páry a každého, kto sa chce naučiť tancovať energickú salsu alebo romantickú bachatu.
  • Pre ľudí, ktorí ešte vôbec netancovali a chceli by sa cítiť sebavedome na tanečnom parkete.
  • Žiadne predchádzajúce tanečné skúsenosti nie sú potrebné.
  • Nepotrebujete partnera/partnerku, ale môžete prísť aj ako pár. 

Na kurzoch bude k dispozícii skúsená a priateľská tanečná dvojica (inštructor/inštruktorka). Takto budú vysvetlené kroky a pohyby pre pánov, ako aj dámy, čo umožní rýchlejší a flexibilnejší proces učenia.  Počas jednotlivých lekcií Vás budeme učiť základné tanečné kroky, body movement (pohyb tela) a tanečné figúry v páre. 

Po skončení začiatočníckeho kurzu budete mať možnosť pokračovať, na kurzoch pre mierne pokročilých a pokročilých, kde sa budete učiť komplexnejšie pohyby, kombinácie a footwork. Taktiež budeme pracovať ma tanečnej technike a štýle. 

Online prihlasovanie SPUSTENÉ 😀😁😉
Nájdi si kurz pre seba a svoju polovičku, a príďte si k nám zatancovať v latino rytme👍🕺💃  Prihlásiť sa môžete cez našu ONLINE PRIHLÁŠKU
Tešíme sa na Vás