VÝHODNÁ CENA

 • PLATÍ PRE TANEČNÉ KURZY:
 1. SPOLOČENSKÉ TANCE
 2. SALSA PRE PÁRY
 3. LATINO LADY STYLING
 • TRVANIE: 8 x 60 min.
 • MIESTO KURZU: FRIMart studio, Budovateľská 34, Prešov
 • PERIODICITA: 1 x týždenne

CENA KURZU: 45,- 35 € / osoba

PRIHLÁSIŤ SADARUJ TANEC

POPIS KURZU

Vyčistite si hlavu od každodenných starostí na tanečnom parkete.

Pre študentov denného štúdia ponúkame na všetky tanečné kurzy, ktoré otvárame zvýhodnenú cenu kurzu.

 • Všetky kurzy za 35 EUR / osoba
 • Cena platí pre študentov SŠ a VŠ
 • Zabávajte sa tancom a spoznajte vašich spolužiakov
 • Potrebné priniesť ISIC doklad preukazujúci štatút študenta

 

NAJLEPŠÍ RELAX OD UČENIA

 

POZRI AJ

 

TANEČNÉ KURZY

 
Chcete sa naučiť niečo nové? Práve pre Vás sme pripravili lekcie spoločenského tanca pre dospelých. Úlohou tanečných lekcii pre dospelých je naučiť sa základné tanečné kroky jednotlivých tancov a možnosť pokračovať vo vyšších úrovniach kde sa tanec neustále zdokonaľuje a vylepšuje. Tanečné lekcie sú výborné pre udržanie zdravia, zníženie stresu, pre zvýšenie pohybovej kultúry a sebavedomia, pre oddych, relax, zábavu i potešenie. Príďte sa naučiť základy štandardných, latinsko-amerických a národných tancov .
Kubánska salsa, na Kube známa ako "kasino", je temperamentný tanec sprevádzaný krásnou exotickou hudbou. Salsa ako tanec má korene v tradičnom kubánskom "SONE", ktorý sa môže považovať za jej predchodcu. Salsa obsahuje prvky iných kubánskych tancov ako mambo, cha-cha-cha a son. Stále populárnejším sa stáva inkorporácia prvkov ďalších tradičných afro - kubánskych tancov ako rumba alebo orishas/yoruba. Salsa sa tancuje na štyri doby, prvé tri sú kroky, štvrtá doba sa väčšinou netancuje. V kubánskej salse je na štvrtú dobu tzv. tep. Ľudia na celom svete tancujú salsu rôznym spôsobom, po svojom, vytvárajú tak nové štýly salsy.
Prihláste sa na tanečné lekcie latinsko-amerických tancov "Latino Lady Styling" inak nazývaný Latino len pre slečny a ženy. Jednotlivé lekcie sú zamerané na výučbu latinsko-amerických tancov ako sú Salsa, Chacha, Jive, Merengue, Bachata, Rumba, Samba, Pasodoble... Na našich hodinách sa naučíte základné figúry jednotlivých tancov, ktoré postupne spájame do jednoduchších zostáv. Celá hodina je plná chytľavej latinskoamerickej hudby. Získate skvelú kondíciu, zlepší sa držanie vášho tela a vaše pohyby budú ženskejšie.

ĎAKUJEME A TEŠÍME SA NA VÁS