Tanečné štúdio FRIMart Prešov založili manželia Mgr. Dušan Frimer a Mgr. Lucia Frimerová, ktorí sú profesionálni tanečníci s vytancovanaou medzinárodnou triedou a kvalifikovaní taneční tréneri. FRIMart studio ponúka svojim záujemcom výučbu tanečných kurzov pre všetky vekové kategórie. Venuje sa výučbe spoločenských tancov pre deti a mládež, kde si kladieme za cieľ zlepšiť koordináciu pohybu pomocou tanečnčých hier. V súlade s hudbou, s jej tempom, rytmom, melódiou a dynamikou, tým prispieť k telesnej zdatnosti, kultúre pohybu a hudobnosti. Tanec nám pomáha vytvárať charakter a osobnosť človeka.

Naše tréningy nie sú len voľnočasovou aktivitou s pridanou výchovnou hodnotou, ale aj cestou k naštartovaniu profesionálnej tanečnej kariéry. O vaše tanečné napredovanie sa postará tím tanečného študia FRIMart.

Študentov stredných škôl pripravíme na stužkovú slávnosť, dospelých na plesy, spoločenské akcie a snúbencov na 1. novomenželský tanec. 

Ponúkame Vám pravidelné TANEČNÉ KURZY PRE DOSPELÝCH , TANEČNO-POHYBOVÁ PRÍPARVA PRE DETI , SPOLOČENSKÉ TANCE PRE DETI, TANEČNÝ ŠPORT - SÚŤAŽNÉ TANCOVANIE počas celého roka, stredoškolské kurzy, svadobné lekcie, individuálne lekcie, latino pre ženy, salsa pre páry a kurz spoločenských tancov pre dospelých.

Hlavnou myšlienkou je zmysluplné využitie voľného času v priateľskom kolektíve ľudí, ktorí majú tanec radi, chcú sa niečo nové naučiť alebo v tanci zdokonaľovať. Tanečné lekcie sú tvorené s cieľom naučiť sa základné kroky jednotlivých tancov, získať kondičnú zdatnosť, pohybový rozsah. Previesť človeka od základných tanečných krokov až po zložité figúry, správne vedenie i držanie tela, pomôcť rozoznávať hudbu, rytmus i charakter skladieb.

Príďte sa do tanečného štúdia FRIMart naučiť nielen tanečné kroky, ale aj zabaviť sa v príjemenej spoločnosti.

Radi Vás privítame v kolektíve tanečného štúdia FRIMart, kde máte možnosť naplno využiť tanečný potenciál Vás a Vašich detí.

 

NÁŠ TÍM LEKTOROV

Mgr. Dušan FRIMER

  • kvalifikovaný tréner tanečného športu I. stupňa - štandardné a latinsko-americké tance
  • vytancovaná výkonnostná trieda S v latinsko-amerických tancoch a  A v štandardných tancoch
  • pedagogické vzdelanie

Mgr. Lucia FRIMEROVÁ

  • diplomovaná učiteľka tanca
  • vytancovaná výkonnostná trieda S v latinsko-amerických tancoch a  A v štandardných tancoch
  • pedagogické vzdelanie 

Ing. Anton Fabík

  • vytancovaná výkonnostná trieda S v latinsko-amerických tancoch a  S v štandardných tancoch

NAPÍSALI O NÁS

presov24_sk

logo

logo_pis-1

CERTIFIKÁTY